Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

Trešdien, 22. augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības Integrācijas pārvalde. Akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit maziem jelgavniekiem uzsākt skolas gaitas. Kā dāvinājumu no ziedotājiem mazie jelgavnieki saņēma skolas somas, piepildītas ar visu mācībām nepieciešamo.
Arī tirdzniecības centrs “Pilsētas Pasāža” un tās nomnieki atsaucās aicinājumam ziedot šai labdarības akcijai.
Vēlamies teikt lielu paldies mūsu atsaucīgajiem un sirsnīgajiem nomniekiem – grāmatnīcai “Jānis Roze”, “Sportland”, “XS rotaļlietas”, “Subburger”, “Douglas”, “Maxima”, “Multilukss”, “Ziedu Akadēmija”, “Mon Tresor”, “MTB”, “Kurzemes gaļsaimnieks”, “E-lats”, “Denim Dream” un personīgi – Mārai Bubulai, Elīnai Šteinbergai, Diānai Fijalovai, Itai Ņemiro-Rušai un kolēģiem, Lailai Ņemiro, Laurai Bērtulei, Janai Hļevickai, Neldai Ķiecei, Līgai Zundai, Jānim Šteinbergam un Madarai Grīnvaldei. Sirsnīgs paldies arī konditorejai “Dzirkstele”.
Paldies Jelgavas Sabiedrības Integrācijas pārvaldei un tās vadītājai Ilgai Antužai, kas jau 12. gadu pēc kārtas organizē šo akciju.
KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ VAIRĀK!

Sīkāka informācija par pasākumu šeit - http://sip.jelgava.lv/lv/aktualitates/noslegusies-labdaribas-akcija-ar-prieku-preti-zinasanam-1725/

Laipni lūdzam Pilsētas Pasāža Maxima Turkebab  
Jelgava,

Driksas iela 4

P.-Sv.

10-21

P.-Sv.

8-22

P.-C. 10-21

Pk.-S. 09-06

Sv. 10-21